Peann Vap IAS
Is táirge nua é toitín leictreonach 1.D15A faoin mbranda IASvape, agus tá sé tar éis éirí mar threocht sa mhargadh.
Dearadh 2.Fashionable agus álainn, mothú láimhe maith.
Cur síos
Peann Vap IAS
Is táirge nua é D15A, an IAS Vap Pen, toitín leictreonach faoin mbranda IASvape, atá anois mar threocht sa mhargadh. Déanann dearadh stylish agus álainn an-tóir air.
Is féidir le r-toitín D15A, an IAS Vap Pen, 3.2ML r-leacht a shealbhú, r-leacht salann nicotín 2% nó r-leacht nicotín. Is táirge aonuaire é is féidir a chaitheamh isteach sa bhruscar tar éis é a úsáid. Déanann cumraíocht den sórt sin gur féidir leis an toitín leictreonach D15A tobac a chaitheamh thart ar 800 clúimh. Tá ceallraí 550mAh sa táirge toitíní leictreonacha indiúscartha D15A, rud a d'fhéadfadh a chinntiú go n-úsáidfear go hiomlán leacht leictreonach toitíní 3.2ml.
Tá 10 mblas ag toitín leictreonach D15A, an IAS Vap Pen, go bunúsach 10 mblas coitianta, lena n-áirítear banana, fraochán, mango, fíonchaor agus mar sin de. Tacaímid le blasanna saincheaptha freisin, go raibh maith agat!
Bain úsáid as ábhair a chomhlíonann caighdeáin TPD, mar sin ní gá duit a bheith buartha faoi shaincheisteanna sláinteachais eile. Ní mór duit ach an ceann is fearr leat a roghnú agus taitneamh a bhaint as. Fáilte romhat dul i gcomhairle! ! !
Is iad seo a leanas a sonraí:
| Nicitín | 2% Salann Nicitín |
| E leacht | 3.2ML de E leacht |
| puff | 800 clúimh in aghaidh an ghléis |
| Ceallraí | Ceallraí 550mAh comhtháite |
| Blaiseadh | 10 Is féidir blasanna a roghnú |
| Bosca bronntanais | 10pcs i mbosca bronntanais amháin |
| Cartán | 400 ríomhaire i gcartán amháin |
| Athraigh | Rialú sreabhadh aeir |
| G.W | 16.3kg |
| MEAS | 55.5*28.5*30cm |
Ceisteanna:
1.Cad iad vapes indiúscartha?
Is feistí sú réamhlíonta in-athluchtaithe nó neamh-in-athluchtaithe iad r-toitíní indiúscartha i r-toitíní. Tá toitíní leictreonacha indiúscartha ar fáil i blasanna éagsúla agus is féidir iad a úsáid gan mhuirearú. Is gnách go mbíonn uasmhéid tarraingthe aige in aghaidh an fheiste agus ba cheart é a dhiúscairt ina dhiaidh sin, agus mar sin an t-ainm.
2.Cad é an difríocht idir vapaí agus earraí indiúscartha?
Is simplí an difríocht idir feistí vape indiúscartha agus feisteáin pod: is iad bataí puff aonúsáide. Mar sin, ní féidir iad a ath-inúsáidte, ach is féidir seomraí pod a úsáid go minic. Mairfidh siad chomh fada agus a mhaireann an sú nó an ceallraí réamhluchtaithe
3.Déan disposables bhfuil Nicitín?
Tugann earraí indiúscartha bealach níos éifeachtaí chun nicotín a sheachadadh ná toitíní. Mar sin féin, ní hé seo an cás nuair a thagann sé chun ionsú. Cinneann luas agus méid an nicotín a chaitheann tú ag aon am ar leith neart an r-leachtais. Agus is féidir leat r-toitíní nicotín a roghnú.
CCanna
C: Cad é do théarmaí íocaíochta?
A: De ghnáth glacaimid le híocaíocht T/T nó L/C. Íoc 50% roimh ré, cuirfimid tús le táirgeadh, tar éis an t-iarmhéid a íoc, cuirfimid long.
C: Cathain a fhaigheann tú freagra de ghnáth?
A: Déanfar gach fiosrúchán a phróiseáil laistigh de 24 uair an chloig.
C: Conas déileáil le saincheisteanna imréiteach custaim?
A: Tá an custaiméir freagrach as gach dleacht, cáin, táillí imréitigh custaim agus aon táillí stórála a mheasúnaítear go háitiúil le linn an phróisis imréitigh custaim. Cuirfear an pacáiste ar ais chuig ár stóras mura n-íoctar an táille laistigh den tréimhse ama ordaithe a cheadaítear le haghaidh imréiteach custaim caighdeánach i do thír.
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin




































