Toitíní Leictreonach Evoss
1.D34 r-leacht salann nicotín 17ml 2% réamh-líonta, tabharfaidh an táirge aon-úsáide seo taithí vaping duit cosúil le haon cheann eile.
Cur síos
Toitíní Leictreonach Evoss
Tá an D34, Evoss e-toitín, réamhlíonta le 17 ml de r-leacht salainn nicotín 2% agus féadann sé suas le 7,{7}} clúimh a sholáthar.
Is cinnte go gcuirfidh an táirge indiúscartha seo isteach ort.
Déantar an D34, ar a dtugtar e-toitín Evoss freisin, a mhonarú le cáilíocht agus fad saoil i gcuimhne, agus ní bheidh díomá ort.
Le héagsúlacht blasanna le roghnú as, tá an táirge seo foirfe le húsáid phearsanta.
Thairis sin, is féidir linn na blasanna a shaincheapadh de réir riachtanais an chustaiméara.
Níos tábhachtaí fós, soláthraímid seirbhísí OEM / ODM.
Tar agus bain triail as, ní bheidh aiféala ort. Fáilte go dtí dul i gcomhairle agus a cheannach!
Is iad seo a leanas a sonraí:
| Nicitín | 2% Salann Nicitín |
| E-leacht | 17ML de E-leacht |
| Athraigh | Rialú sreabhadh aeir |
| Ceallraí | Ceallraí 650mAh comhtháite |
| Blaiseadh | 10 Is féidir blasanna a roghnú |
| Bosca bronntanais | 10 ríomhairí pearsanta i mbosca bronntanais amháin |
| puff | 7000 clúimh in aghaidh an ghléis |
| Cartán | 400 ríomhaire i gcartán amháin |
| G.W | 12.5kg |
| MEAS | 55.5*28.5*30cm |
Ceisteanna:
1.An maireann pinn vape i bhfad?
In ainneoin a gcuid buntáistí (féin-chuimsitheach, éasca le húsáid, in-athluchtaithe), tá míbhuntáiste ag cadhnraí peann vape: tá saolré réasúnta gearr acu. Go hiondúil maireann sé 4-6 mí nó níos mó ná bliain ag brath ar cé chomh maith agus a thugann tú aire don cheallraí.
2.Cá fhad a mhaireann vapaí?
Is féidir le vape indiúscartha ina bhfuil 2ml de r-leacht 400-500 clúimh a tharraingt. Mar an gcéanna, is dócha go mairfidh ríomh-sú 12ml réamhlíonta thart ar 5000 clúimh
3.How peann vape a úsáid?
Bí cinnte go ngearrtar do pheann vape roimh úsáid, ansin is é an chéad rud a chaithfidh tú a dhéanamh ná do luibh a chur leis nó díriú ar an gcoimeádán, tar éis an seomra a dhúnadh, brúigh an cnaipe chun an próiseas téimh a thosú. Tar éis cúpla soicind, de ghnáth feicfidh tú solas ag teacht air nó cluinfidh tú cliceáil chun a chur in iúl go bhfuil an teocht cheart bainte amach. Ansin, cuir do bhéal thar an béal agus tús a ionanálú. Nuair a bheidh tú críochnaithe, bain sult as an turas agus déan cinnte an evaporator a ghlanadh ionas go mbeidh tú réidh don chéad turas eile.
CCanna
C: An cuideachta trádála nó monaróir tú?
A: Táimid ag monarú toitíní leictreonacha, tá súil agam an gnó a dhéanamh leat! Go raibh maith agat!
C: Cé chomh fada is atá do chuid ama seachadta?
A: Má tá na hearraí i stoc, go ginearálta 1-5 lá. Mura bhfuil stoc ann, déantar é a chinneadh de réir na cainníochta, agus de ghnáth tógann sé 1-2 seachtaine.
C: Cad atá le déanamh le filleadh?
A: Ní ghlacaimid le tuairisceáin mura bhfuil aon fhadhb ann leis an táirge.
Má tá sé mar gheall ar an táirge, cuirfimid tacaíocht theicniúil agus seirbhís iar-díola comhfhreagrach ar fáil.
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin

















