Jacob E Cig
Is toitín leictreonach indiúscartha álainn é 1.D20 le blasanna éagsúla agus dathanna geala.
Dearadh 2.Stylish, lightweight agus dlúth a luíonn go foirfe i lámha agus pócaí
Cur síos
Jacob E Cig
Tugann D20 E-Toitíní Indiúscartha glaoch freisin ar Jacob E Cig - Rogha Stylish agus Áisiúil
Is é an D20 E-Toitíní Indiúscartha, an Jacob E Cig, gléas deartha go hálainn a thagann i raon de blasanna agus dathanna bríomhara. Leis an dearadh dlúth agus éadrom, luíonn sé go foirfe i do lámh agus do phóca, rud a fhágann gur rogha iontach é agus compánach áisiúil cibé áit a théann tú.
Agus tú á gcumhachtú ag ceallraí 550mah, ní gá duit a bheith buartha faoi chur amú nó rith as cumhacht leis an D20 E-Toitíní Indiúscartha. Tagann sé freisin réamh-luchtaithe le 3.2ml de r-leacht, a chinntiú gur féidir leat taitneamh a bhaint as taithí sách fada buan.
An chuid is mó den am, tá 2% nicotín san D20 E-Toitíní Indiúscartha (Jacob E Cig) chun cabhrú le daoine a chaitheann tobac éirí as. Mar sin féin, más fearr leat gan nicotín a bheith agat, is féidir linn é a shaincheapadh dá réir sin.
Le 800 clúimh agus úsáid lasc aerghníomhaithe, níl le déanamh agat ach tarraingt fada a thógáil le go n-oibreoidh sé.
Mar fhocal scoir, is gléas trendy agus áisiúil é an D20 E-Toitíní Indiúscartha, an Jacob E Cig, a sholáthraíonn vaping mín le héagsúlacht blasanna le roghnú astu. Déanann a dhearadh éadrom agus a saolré ceallraí fada é foirfe dóibh siúd a bhíonn ar siúl i gcónaí. Slán le toitíní traidisiúnta toirtiúla agus praiseach agus braithim ar áisiúlacht an lae inniu a bhaineann le vaping leis an D20 E-Toitíní Indiúscartha-Jacob E Cig.
Is iad seo a leanas a sonraí:
| Nicitín | 2% Salann Nicitín |
| E leacht | 3.2ML de E leacht |
| puff | 800 clúimh in aghaidh an ghléis |
| Athraigh | Rialú sreabhadh aeir |
| Ceallraí | Ceallraí 550mAh comhtháite |
| Blaiseadh | 10 Is féidir blasanna a roghnú |
| Bosca bronntanais | 10 ríomhairí pearsanta i mbosca bronntanais amháin |
| Cartán | 400 ríomhaire i gcartán amháin |
| G.W | 15kg |
| MEAS | 55.5*28.5*30cm |
Ceisteanna:
1.Cad iad na blasanna is fearr le haghaidh peann vape?
E-leacht tobac, r-leacht Blueberry, r-leacht Apple, r-leacht Vanilla, E-leacht Tobac Duille Iomlán, r-leacht Cóc, r-leacht Caife.
2.What blasanna a sheachaint le haghaidh vaping?
a.Piobairín. Faightear pulegone in ola a bhaintear as an bplanda lus an phiobair agus is eol go bhfuil ailse ann.
b.Diacetyl, aicéatóin, nó pentanedione.
c.miotal trom.
d.Vitimín E Aicéatáit.
e.diethylene glycol.
f.Cinnamon.
g.vanilla.
h.Sútha talún agus bananaí.
3.Cén vape is mó tóir?
Is iad e-toitíní indiúscartha na cinn is coitianta i measc r-toitíní.
CCanna
C: An soláthraíonn tú samplaí? an bhfuil sé saor in aisce nó breise?
A: Soláthraímid samplaí saor in aisce dár gcustaiméirí. Más gá an sampla a shaincheapadh, cuirfimid táille ar an táille ábhartha.
C: Cathain a fhaigheann tú freagra de ghnáth?
A: Déanfar gach fiosrúchán a phróiseáil laistigh de 24 uair an chloig.
C: Cad atá le déanamh le filleadh?
A: Ní ghlacaimid le tuairisceáin mura bhfuil aon fhadhb ann leis an táirge.
Má tá sé mar gheall ar an táirge, cuirfimid tacaíocht theicniúil agus seirbhís iar-díola comhfhreagrach ar fáil.
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
















