800 puffs 550mAh Pod Vape
1.Welcome to D20 Mini Toitíní Leictreonach Indiúscartha.
2. Pacálann an r-toitín beag indiúscartha seo a lán blas, luíonn sé go compordach sa lámh, agus luíonn sé gan stró i do phóca.
Cur síos
800 puffs 550mAh Pod Vape
Fáilte go dtí saol na D20 Mini Indiúscartha E-Toitíní, ar a dtugtar freisin 800 Puffs 550mAh Pod Vapes. Tá na mion-r-toitíní fíorálainn seo deartha chun eispéireas saibhir, blaistithe a sholáthar agus a d'oirfeadh go compordach i do lámh nó i do phóca.
Tagann na E-Toitíní Indiúscartha Mini D20 i réimse blasanna agus dathanna íogair, rud a fhágann gur rogha iontach é do thosaitheoirí nó d'úsáideoirí r-toitíní ó am go chéile. Tá gach r-toitín réamh-luchtaithe le 3.2ml de r-leacht ina bhfuil 2% salainn nicotín. Ar ndóigh, is féidir an táirge a úsáid freisin gan nicotín dóibh siúd is fearr leo.
Agus é á chumhachtú ag ceallraí 550mAh, is gnách go maireann an D20 Mini Indiúscartha E-Toitíní ar feadh 800 clúimh. Tá lasc aerghníomhaithe ag an bhfeiste, rud a chiallaíonn nach bhfuil le déanamh agat ach ionanálú chun do bhlasanna r-toitíní a ghníomhachtú agus taitneamh a bhaint as.
Is rogha iontach é an D20 Mini Indiúscartha E-Toitíní dóibh siúd atá ag lorg taithí vaping gan hassle agus cothabhála íseal. Murab ionann agus r-toitíní traidisiúnta a dteastaíonn luchtú go minic agus athsholáthar corna uathu, tá an E-Toitíní Indiúscartha Mini D20 deartha le húsáid agus le caitheamh i leataobh a luaithe a ritheann an r-leacht.
Chomh maith lena áisiúlacht, is rogha iontach é an D20 Mini E-Toitíní Indiúscartha dóibh siúd atá ag iarraidh aistriú ó thoitíní traidisiúnta go r-toitíní. Soláthraíonn sé taithí caitheamh tobac den chineál céanna gan na ceimiceáin díobhálacha agus carcanaiginí a fhaightear i toitíní traidisiúnta.
Ar an iomlán, is rogha iontach é an D20 Mini Indiúscartha E-Toitíní dóibh siúd atá ag iarraidh triail a bhaint as r-toitíní nó dóibh siúd atá ag lorg taithí vaping áisiúil agus ísealchothabhála. Leis na blasanna delicious, dearadh dlúth, agus saol ceallraí fada buan, tá an D20 Mini Indiúscartha E-Toitíní cinnte a luí.
Is iad seo a leanas a sonraí:
| Nicitín | 2% Salann Nicitín |
| E leacht | 3.2ML de leacht E |
| puff | 800 clúimh in aghaidh an ghléis |
| Athraigh | Rialú sreabhadh aeir |
| Ceallraí | Ceallraí 550mAh comhtháite |
| Blaiseadh | 10 Is féidir blasanna a roghnú |
| Bosca bronntanais | 10 ríomhairí pearsanta i mbosca bronntanais amháin |
| Cartán | 400 ríomhaire i gcartán amháin |
| G.W | 15kg |
| MEAS | 55.5*28.5*30cm |
Ceisteanna:
1.Cé mhéad amas a mhaireann peann indiúscartha?
Braitheann cé mhéad eastóscadh a sholáthraíonn vape indiúscartha ar go leor fachtóirí, lena n-áirítear cé mhéad ola a chuireann an monaróir ina phinn. Ba cheart go bhfaigheadh an líonadh 5ml thart ar 225 clúimh, agus tá an líonadh 2.5ml níos cosúla le 120-125 clúimh
2.Cad is peann indiúscartha ann?
Tá siad réamhlíonta agus réamhluchtaithe. Tar éis é a cheannach, ní thógann tú ach é as an bpacáiste. Tá an gléas réidh le húsáid láithreach.
3.Cé mhéad ba chóir a chosnaíonn peann indiúscartha?
CCanna
C: An cuideachta trádála nó monaróir tú?
A: Táimid ag monarú toitíní leictreonacha, tá súil agam an gnó a dhéanamh leat! Go raibh maith agat!
C: An soláthraíonn tú samplaí? an bhfuil sé saor in aisce nó breise?
A: Soláthraímid samplaí saor in aisce dár gcustaiméirí. Más gá an sampla a shaincheapadh, cuirfimid táille ar an táille ábhartha.
C: Cad é do théarmaí íocaíochta?
A: De ghnáth glacaimid le híocaíocht T/T nó L/C. Íoc 50% roimh ré, cuirfimid tús le táirgeadh, tar éis an t-iarmhéid a íoc, cuirfimid long.
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
















