Mórdhíol I Vapes E Toitíní Indiúscartha
1. Ní hamháin gur gnáth-toitín leictreonach é an R72, tagann sé le ceallraí cumhachtach 550mAh a sholáthraíonn méid suntasach deataigh, suas le 18000 clúimh, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach d'úsáid phearsanta agus shóisialta.
2. Seachas a chuid specs mórthaibhseach, is táirge stylish é an R72 freisin atá foirfe d'úsáideoirí faisin-chomhfhiosach atá ag iarraidh ráiteas a dhéanamh ina saol laethúil.
Cur síos
Toitíní Leictreonach Indiúscartha 18000 clúimh Vape
Sheol Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd a r-toitín is déanaí, an R72 r-toitín indiúscartha.
Is féidir leis an r-toitín indiúscartha seo suas le 18,000 clúimh a ghlacadh.
Is gléas stylish é an peann r-toitíní indiúscartha R72 atá deartha chun taithí caitheamh tobac réidh agus sásúil a sholáthar.
Agus tá éagsúlacht blasanna le roghnú astu, agus tacaíonn sé freisin le blasanna saincheaptha agus soláthraíonn sé seirbhísí OEM/ODM.
Tá ceallraí 550mAh in-athluchtaithe ag an r-toitín indiúscartha R72.
Tagann an r-toitín indiúscartha R72 le comhéadan atá éasca le húsáid a ligeann duit monatóireacht a dhéanamh ar an leibhéal cumhachta agus ola.
Is é an r-toitín R72 indiúscartha cumhachtach agus iniompartha do rogha is fearr.
Seo a leanas a Shonraí:
| Salann Nicitín | 2% Salann Nicitín |
| E leacht | 20ml de leacht E |
| puff | 18000 clúimh in aghaidh an ghléis |
| Ceallraí | Ceallraí 550mAh comhtháite |
| Blaiseadh | 10 Is féidir blasanna a roghnú |
| Bosca bronntanais | 10 ríomhairí pearsanta i mbosca bronntanais amháin |
| Cartán | 400 ríomhaire i gcartán amháin |
| Inmhuirir | Ceallraí in-athluchtaithe |
| G.W | 28kg |
| MEAS | 55.5*28.5*30cm |
Ceisteanna:
1.Conas na scamhóga a dhíthocsain ó vaping?
Cleachtaí análaithe domhain: Chun cumas na scamhóg a mhéadú agus an sruth aeir a fheabhsú, déan cleachtaí análaithe domhain. I measc na modhanna atá cabhrach go háirithe tá análaithe diaphragmatic. Seachain deatach athláimhe: Seachain timpeallachtaí le deatach réchaite, mar is féidir le nochtadh do tocsainí breise bac a chur ar an bpróiseas cneasaithe.
2. Cén stát atá ag toirmeasc vapes?
Ó 2024,California, Colorado, Connecticut, Delaware, Florida, Massachusetts, New Jersey, Nua-Eabhrac agus Oileán Rhodechuir siad toirmeasc nó srian ar dhíolachán vape blaistithe.
3.An ndearna Amazon cosc ar vapes?
Cuireann Amazon cosc freisin ar dhíolachán r-toitíní, agus tá cosaintí éagsúla i bhfeidhm chun díolacháin den sórt sin a chosc, de réir an tsocraithe.
CCanna
C: Cad É Do Théarmaí Íocaíochta?
A: De ghnáth glacaimid le híocaíocht T/T nó L/C. Íoc 50% roimh ré, cuirfimid tús le táirgeadh, tar éis an t-iarmhéid a íoc, cuirfimid long.
C: Cé chomh Fada atá Do Am Seachadta?
A: Má tá na hearraí i stoc, go ginearálta 1-5 lá. Mura bhfuil stoc ann, déantar é a chinneadh de réir na cainníochta, agus de ghnáth tógann sé 1-2 seachtaine.
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin














