E Toitíní Indiúscartha 3000 Clúimhe Pinn Vape Teach Vapes
1. Glacann an toitín leictreonach indiúscartha C010 dearadh éadrom, stylish agus dlúth.
2. Tá 10 blas tóir ag an toitín leictreonach indiúscartha C010 agus tacaíonn sé le blasanna saincheaptha.
3. Tá thart ar 3,{3}} clúimh sa toitín leictreonach indiúscartha C010.
Cur síos
Peann Vape IAS
Is r-toitín dhlúth agus iniompartha inacmhainne é C010.
Tá C010 ar fáil i blasanna éagsúla.
Úsáideann C010 teicneolaíocht corna mogalra chun cinn chun a chinntiú gur féidir leat taitneamh a bhaint as taithí blas iontach le gach puff.
Tá C010 feistithe le ceallraí rechargeable 650mah agus is féidir puffed 3000 uair.
Is iad seo a leanas a sonraí:
| Salann Nicitín | 2% Salann Nicitín |
| E leacht | 8ml de leacht E |
| Clúimh | 3000 clúimh in aghaidh an fheiste |
| Athraigh | Rialú sreabhadh aeir |
| Ceallraí | Cumas ceallraí 650mAH |
| Blasanna | Tá 10 mblas ar fáil |
| Bosca bronntanais | 10 ríomhairí pearsanta i mbosca bronntanais amháin |
| Cartán | 400 ríomhaire i gcartán amháin |
| G.W | 18kg |
| MEAS | 55.5*28.5*30cm |
Ceisteanna:
1.Can aerfort xray bhrath vape?
Is féidir le brathadóirí miotail vapes a bhrath. Tá brathadóirí miotail deartha chun láithreacht rudaí miotail a aithint, lena n-áirítear feistí vape. Ós rud é go bhfuil comhpháirteanna miotail sa chuid is mó de na feistí vape, is dócha go bhfaighidh brathadóirí miotail iad.
2.Conas scamhóga a dheisiú tar éis caitheamh tobac?
Athraigh d'aiste bia, ith níos lú salainn agus siúcra agus cuir le do iontógáil bianna ar mhórán cothaitheach iada chabhróidh le do chorp fíocháin nua shláintiúla a fhás. Smaoinigh freisin ar do leibhéal gníomhaíochta coirp a mhéadú. Is rogha maith é Yoga, go háirithe, mar go bhfoghlaimeoidh tú teicnící análaithe a osclaíonn na scamhóga.
3.Cad iad na vitimíní a chabhraíonn leis na scamhóga a leigheas?
Is maith le frithocsaídeoirívitimíní C, E, agus A, chomh maith le mianraí cosúil le Sinc agus Seiléiniam, chun tacú le sláinte riospráide.
CCanna
C: An soláthraíonn tú samplaí? an bhfuil sé saor in aisce nó breise?
A: Soláthraímid samplaí saor in aisce dár gcustaiméirí. Más gá an sampla a shaincheapadh, cuirfimid táille ar an táille ábhartha.
C: Cathain a fhaigheann tú freagra de ghnáth?
A: Déanfar gach fiosrúchán a phróiseáil laistigh de 24 uair an chloig.
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin














