E Toitíní Indiúscartha Le 35000 Clúimh
Is vape indiúscartha é 1.R90 le 35000 clúimh.
Níl ach ceallraí 650mah ag 2.R90, ar féidir é a mhuirearú.
Cur síos
35000 Clúimh Vape Indiúscartha
Úsáideann R90 an teicneolaíocht toitíní leictreonacha indiúscartha is úire nach bhfuil coitianta sa mhargadh reatha.
Úsáideann R90 dhá theicneolaíocht sreang teasa dé agus tá toirt deataigh láidir aige.
Is féidir le R90 an voltas agus an sreabhadh aer a choigeartú chun blas saincheaptha a bhaint amach.
Tá cumas 35,000 clúimh ag R90, atá níos eacnamaí, sláinteachais agus áisiúil.
Soláthraíonn R90 rogha saibhir blasanna, lena n-áirítear a bhlasanna féin agus saincheaptha blas OEM / ODM.
Is féidir le R90 an chumhacht agus an toirt ola a thaispeáint freisin i bhfíor-am tríd an taispeáint, atá an-álainn agus praiticiúil.
Cén fáth nach mbainfidh tú triail as R90 agus taitneamh a bhaint as stíl tobac difriúil.
Is iad seo a leanas a sonraí:
| Nicitín | 2% Salann Nicitín |
| E-leacht | 25ML de E-leacht |
| puff | 35000 clúimh in aghaidh an ghléis |
| Athraigh | Rialú sreabhadh aeir |
| Ceallraí | Ceallraí 650mAh comhtháite |
| Blaiseadh | 10 Is féidir blasanna a roghnú |
| Bosca bronntanais | 10 ríomhairí pearsanta i mbosca bronntanais amháin |
| Cartán | 200 ríomhaire i gcartán amháin |
| G.W | 12.5kg |
| MEAS | 55.5*28.5*30cm |
Ceisteanna:
1.An féidir leat gala indiúscartha a cheannach fós?
Sea, tá vapes indiúscartha an-oiriúnach do thosaitheoirí. Is féidir le gala nua tosú ag vaping láithreach gan a bheith buartha faoi shocruithe, cothabháil, nó r-leachtanna a athlíonadh. Tugann vapes indiúscartha réamhrá simplí ar an radharc galúcháin agus iad fós ag seachadadh blas agus nicotín sásúil.
2.Conas a insint nuair a bhíonn vape folamh?
Má bhraitheann do vape indiúscartha te, bí ag súil go n-oibríonn an ceallraí fós chun an corna a chumhachtú agus teas a ghiniúint chun an r-sú atá fágtha a ghalú.Má éiríonn do vape indiúscartha te ach nach dtáirgeann sé gal, is comhartha é conas a insint má tá vape folamh. Is féidir leat a scáileán digiteach a sheiceáil freisin chun na leibhéil r-súnna a fheiceáil.
3.An bhfuil sé dlíthiúil vapes a cheannach ar líne?
In 2020, ba é California an dara stát a chuir cosc ar vape blaistithe i bhfeidhm. Bhí sé seo mar fhreagra ar an imní atá ag méadú go spreagann vapes blaistithe mionaoisigh chun nicotín nó tobac a chaitheamh. Ní bhaineann a n-banonline vape blaistithe ach le díolacháin sna siopaí.Is féidir vapaí blaistithe a cheannach ar líne fós.
CCanna
C: Cathain a Faightear Freagra De ghnáth?
A: Déanfar gach fiosrúchán a phróiseáil laistigh de 24 uair an chloig.
C: Cad é do théarmaí íocaíochta?
A: De ghnáth glacaimid le híocaíocht T/T nó L/C. Íoc 50% roimh ré, cuirfimid tús le táirgeadh, tar éis an t-iarmhéid a íoc, cuirfimid long.
C: An cuideachta trádála nó monaróir tú?
A: Táimid ag monarú toitíní leictreonacha, tá súil agam an gnó a dhéanamh leat! Go raibh maith agat!
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin














