E Toitíní le 600 clúimh
1. Tá an D59A foirfe do dhaoine ar mian leo taithí caitheamh tobac níos rianúla agus níos éifeachtaí.
2. Tá an gléas feistithe le ceallraí cumhachtach 550mah is féidir a athluchtú.
Cur síos
Mini Vape Box Toitín leictreonach
An dteastaíonn uait eispéireas ríomh-toitíní nach mbeidh aiféala ort?
Is féidir leis an mion-r-toitín D59A ó bhranda EGQ de Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd a bheith mar do rogha.
Déanta as ábhair ardchaighdeáin, tá an D59A buan.
Feistithe le ceallraí cumhachtach 550mAh, tá cumas r-leacht 2ML ag an D59A agus is féidir suas le 600 clúimh a sholáthar.
Ina theannta sin, déanann a dhearadh dlúth agus stylish é an cúlpháirtí foirfe do r-toitíní ar an mbealach.
Tá 10 blasanna éagsúla le roghnú astu, agus is féidir leat do bhlasanna féin a shaincheapadh fiú de réir do roghanna pearsanta.
Cibé an maith leat blasanna tobac fruity, milis nó clasaiceach, is féidir leis an D59A freastal ar do chuid riachtanas.
Déan teagmháil linn anois le tuilleadh a fhoghlaim agus ordú a chur.
Is iad seo a leanas a sonraí:
| Salann Nicitín | 2% Salann Nicitín |
| E leacht | 2ml de leacht E |
| Clúimh | 600 clúimh in aghaidh an ghléis |
| Athraigh | Rialú sreabhadh aeir |
| Ceallraí | Ceallraí 550mAh comhtháite |
| G.W | 28kg |
| Blaiseadh | 10 Is féidir blasanna a roghnú |
| Bosca bronntanais | 10 ríomhairí pearsanta i mbosca bronntanais amháin |
| Cartán | 400 ríomhaire i gcartán amháin |
| MEAS | 55.5*28.5*30cm |
Ceisteanna:
1.What a mheastar vaping trom?
Tá vaping trom tréithrithe agúsáid rialta agus fhadtréimhseach feiste vape. Tá roinnt bealaí ann chun úsáid throm a bhaint as feiste vape a shainiú: 1. Minicíocht: Is minic a úsáideann gala trom a gcuid feistí go minic i rith an lae, uaireanta fiú níos mó ná 100 clúimh in aghaidh an lae.
2.An bhfuil 300 clúimh in aghaidh an lae go leor?
Ag coinneáil líon na gclúimh a tharraingíonn túfaoi 600 in aghaidh an lae is riail dea-ordóg.
3.An gcuireann vaping sa teach isteach ar dhaoine eile?
Nochtadh tríú láimhe
Fuarthas Nicitín agus ceimiceáin tocsaineacha eile ar dhromchlaí cosúil le fuinneoga, ballaí agus urláir i dtithe ina bhfuil daoine tar éis caitheamh tobac nó vaped.Má bhíonn tú faoi lé deatach tríú láimhe, d'fhéadfadh sé go ndéanfaí damáiste DNA duit agus go méadófar do riosca fadhbanna sláinte, lena n-áirítear asma agus ailse.
CCanna
C: An cuideachta trádála nó monaróir tú?
A: Táimid ag monarú toitíní leictreonacha, tá súil agam an gnó a dhéanamh leat! Go raibh maith agat!
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin














