Peann Vape Indiúscartha 600 Clúimh
1. Ní hamháin gur gnáth-toitín leictreonach é an D15, tagann sé le ceallraí cumhachtach 550mAh a sholáthraíonn méid suntasach deataigh, suas le 600 clúimh, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach d'úsáid phearsanta agus shóisialta.
2. Seachas a chuid specs mórthaibhseach, is táirge stylish é an D15 freisin atá foirfe d'úsáideoirí faisin-chomhfhiosach atá ag iarraidh ráiteas a dhéanamh ina saol laethúil.
Cur síos
600 Clúimh Vape Leictreonach Indiúscartha Toitíní
Tá r-toitín D15 indiúscartha Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd foirfe dóibh siúd ar mian leo rogha éasca le húsáid agus áisiúil.
Tá an e-toitín indiúscartha D15 simplí agus éasca le húsáid, ní mór duit ach é a thógáil amach as an bpacáiste agus tosú ag caitheamh tobac.
Tá ceallraí cumhachtach 550mAh ag an e-toitín indiúscartha D15 a sholáthraíonn dóthain cumhachta ar feadh suas le 600 puff.
Seo a leanas a Shonraí:
| Salann Nicitín | 2% Salann Nicitín |
| E leacht | 2ml de leacht E |
| puff | 600 clúimh in aghaidh an ghléis |
| Ceallraí | Ceallraí 550mAh comhtháite |
| Blaiseadh | 10 Is féidir blasanna a roghnú |
| Bosca bronntanais | 10 ríomhairí pearsanta i mbosca bronntanais amháin |
| Cartán | 400 ríomhaire i gcartán amháin |
| Inmhuirir | Ceallraí in-athluchtaithe |
| G.W | 28kg |
| MEAS | 55.5*28.5*30cm |
Ceisteanna:
1.What vape bhfuil an Nicitín is mó?
Go ginearálta,aon fheiste vaping a bhfuil 5% nó 50 mg de shalainn nicotín annIs é an ceann is láidre a gheobhaidh tú. Cé go bhféadfadh go bhféadfaí eispéireas níos déine a chruthú go teicniúil trí úsáid a bhaint as r-leacht saincheaptha agus córas pod, measann an chuid is mó de vapers gurb é 50 mg an uasteorainn le haghaidh taithí shásúil gala.
2.What a mheastar vaping trom?
Tá vaping trom tréithrithe agúsáid rialta agus fhadtréimhseach feiste vape. Tá roinnt bealaí ann chun úsáid throm a bhaint as feiste vape a shainiú: 1. Minicíocht: Is minic a úsáideann gala trom a gcuid feistí go minic i rith an lae, uaireanta fiú níos mó ná 100 clúimh in aghaidh an lae.
3.An bhfuil sé níos saoire vape ná caitheamh tobac?
Simplí agus simplí, is é an freagra thar cuimse atá!Tá vaping níos saoire ná caitheamh tobac, agus go mór. Tá buntáistí suntasacha sláinte agus airgeadais ag baint le hathrú ó chaitheamh tobac go galúchán, agus costas caitheamh tobac i bhfad níos mó ná an praghas ar phaicéad toitíní.
CCanna
C: Cé chomh fada is atá do chuid ama seachadta?
A: Má tá na hearraí i stoc, de ghnáth 1-5 lá. Mura bhfuil stoc ann, déantar é a chinneadh de réir na cainníochta, agus de ghnáth tógann sé 1-2 seachtaine.
C: An soláthraíonn tú samplaí? an bhfuil sé saor in aisce nó breise?
A: Soláthraímid samplaí saor in aisce dár gcustaiméirí. Más gá an sampla a shaincheapadh, cuirfimid táille ar an táille ábhartha.
C: Cad é do théarmaí íocaíochta?
A: De ghnáth glacaimid le híocaíocht T/T nó L/C. Íoc 50% roimh ré, cuirfimid tús le táirgeadh, tar éis an t-iarmhéid a íoc, cuirfimid long.
C: Cad atá le déanamh le filleadh?
A: Ní ghlacaimid le tuairisceáin mura bhfuil aon fhadhb ann leis an táirge.
Má tá sé mar gheall ar an táirge, cuirfimid tacaíocht theicniúil agus seirbhís iar-díola comhfhreagrach ar fáil.
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin














